Ubiquiti Pro Max 16 PoE menedzselt L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) támogatással, Power over Ethernet (PoE) támogatással, szürke
Kód: SWTUBQZAR0057
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti Pro Max 16 PoE menedzselt L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) támogatással, Power over Ethernet (PoE) támogatással, szürke| VLAN-támogatás | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.1x |
| Áramlásszabályozás támogatása | Igen |
| 10G támogatás | Igen |
| Port tükrözés | Igen |
| Virtuális LAN funkciók | Hang VLAN |
| Határarány | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 30 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| DC bemeneti feszültség | 44–57 V |
| Tápegység | AC/DC |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Redundáns tápegység (RPS) támogatás | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kanadai Ipari Hivatal (IC) |
| Alapanyag | Acél |
| Szín | Szürke |
| LED-jelzők | Rendszer |
| Kijelző típusa | LCM |
| Rack telepítés | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szélesség | 325,1 mm |
| Súly | 2,1 kg |
| Magasság | 43,7 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Tartókonzolokkal együtt | Igen |
| Zárt áramkörű védelem | Igen |
| DHCP-tulajdonságok | DHCPv6 továbbító, DHCP szimatolás |
| IGMP-figyelés | Igen |
| Gigabit Ethernet portok száma | 12 |
| Tápcsatlakozó | Tápcsatlakozó |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ modulhelyek száma | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 16 |
| 2,5 G-os Ethernet (réz) portok száma | 4 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -5 - 40°C |
| Használati utasítás | Igen |
| Mellékelt kábelek | Teljesítmény |
| Rétegváltó | L3 |
| Kapcsoló típusa | Ellenőrzött |
| Figyelmeztetés | Kerülje a készülék folyadékkal való érintkezését. Kövesse az elektromos biztonsági utasításokat. Győződjön meg arról, hogy a készülék szellőzőnyílásai nincsenek eltakarva. |
| Visszatekerési sebesség | 62 496 megapixel/perc |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Áteresztőképesség | 42 Gbps |
| Kapcsolási kapacitás | 84 Gbps |
| Portok száma: 4PPoE (PoE++; Power over Ethernet) | 4 |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség | 180 W |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén | 15 W |
| Power over Ethernet plus (PoE+) portok száma | 12 |
| Többcélú címzés támogatása | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Managed |
|---|---|
| Súly: | 3.62 kg |
| EAN vonalkód: | 810084694572 |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.1x |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| 10G támogatás: | Igen |
| Port tükrözés: | Igen |
| Virtuális LAN funkciók: | Hang VLAN |
| Határarány: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 30 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| DC bemeneti feszültség: | 44–57 V |
| Tápegység: | AC/DC |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Redundáns tápegység (RPS) támogatás: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kanadai Ipari Minisztérium (IC) |
| Alapanyag: | Acél |
| Szín: | Szürke |
| LED-jelzők: | Rendszer |
| Kijelző típusa: | LCM |
| Rack telepítés: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szélesség: | 325,1 mm |
| Súly: | 2,1 kg |
| Magasság: | 43,7 mm |
| Mélység: | 160 mm |
| Tartókonzolokkal együtt: | Igen |
| Zárt áramkörű védelem: | Igen |
| DHCP-tulajdonságok: | DHCPv6 továbbító, DHCP-figyelés |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 12 |
| Tápcsatlakozó: | Tápcsatlakozó |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ modulhelyek száma: | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 16 |
| 2,5 G-os Ethernet (réz) portok száma: | 4 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 40°C |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Teljesítmény |
| Rétegváltó: | L3 |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékkal való érintkezést., Kövesse az elektromos biztonsági utasításokat., Győződjön meg arról, hogy a készülék szellőzőnyílásai nincsenek eltakarva. |
| Visszatekerési sebesség: | 62 496 megapixel/perc |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Áteresztőképesség: | 42 Gbps |
| Kapcsolási kapacitás: | 84 Gbps |
| Portok száma: 4PPoE (PoE++; Power over Ethernet): | 4 |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség: | 180 W |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén: | 15 W |
| Power over Ethernet plus (PoE+) portok száma: | 12 |
| Többcélú címzés támogatása: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

