Ubiquiti PowerBeam ACGen2 450 Mbit/s fehér
Kód: SWFUBQWIS0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti PowerBeam ACGen2 450 Mbit/s fehér| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| LED-jelzők | Teljesítmény, Jelerősség |
| Belső memória | 64 MB |
| Szín | Fehér |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 420 × 230 × 420 mm |
| Súly | 2,22 kg |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 25 dBi |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70°C, -40 - 70°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Moduláció | 16-QAM, BPSK, QPSK, 256-QAM, 64-QAM |
| Frekvenciasáv | 5 GHz |
| Maximális átviteli sebesség | 450 Mbps |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | WISP |
|---|---|
| Súly: | 3.71 kg |
| EAN vonalkód: | 810354026720 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| LED-jelzők: | Teljesítmény, Jelerősség |
| Belső memória: | 64 MB |
| Szín: | Fehér |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 420 × 230 × 420 mm |
| Súly: | 2,22 kg |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 25 dBi |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70°C, -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Moduláció: | 16-QAM, BPSK, QPSK, 256-QAM, 64-QAM |
| Frekvenciasáv: | 5 GHz |
| Maximális átviteli sebesség: | 450 Mbps |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

