Ubiquiti NanoBeam 5AC Gen 2 hálózati híd 450 Mbit/s fehér
Kód: SWFUBQWIS0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti NanoBeam 5AC Gen 2 hálózati híd 450 Mbit/s fehér| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| RAM típus | DDR2 |
| LED-jelzők | Tápellátás, LAN, Jelerősség |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Túlfeszültség-védelem | Igen |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Hálózati híd |
| Processzor órajelsebessége | 720 MHz |
| Processzor modell | MIPS 74Kc |
| Processzor típusa | Atheros |
| Belső memória | 128 MB |
| Rögzítési módszer | Fal/árboc |
| Anyag | Kabát |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 8,5 W |
| Kimenet, egyenáram amperben | 0,5A |
| Forrás típusa | PoE |
| DC kimeneti feszültség | 24 V |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, RoHS |
| Tanúsítvány | CE, FCC, IC, RoHS |
| Szélesség | 189 mm |
| Magasság | 125 mm |
| Súly | 530 g |
| Mélység | 189 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 19 dBi |
| Titkosítás/Biztonság | WPA2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| Flash memória | 8 MB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70°C, -40 - 80°C |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Szerelőkerettel együtt | Igen |
| PoE+ injektorok | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Figyelmeztetés | A sérülésveszély elkerülése érdekében a készüléket rendeltetésszerűen használja., Ne nyissa ki a készüléket, nem tartalmaz javítható alkatrészeket., Tartsa távol a készüléket nedvességtől és magas hőmérséklettől. |
| Moduláció | QPSK, BPSK, 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM |
| Wi-Fi | Igen |
| Frekvenciasáv | 5,15 - 5,875; 5,15 - 5,25; 5,25 - 5,35; 5,47 - 5,725; 5,725 - 5,85 GHz |
| Maximális átviteli távolság | 15000 méter |
| Maximális átviteli sebesség | 450 Mbps |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | WISP |
|---|---|
| Súly: | 1.055 kg |
| EAN vonalkód: | 810354026348 |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| RAM típus: | DDR2 |
| LED-jelzők: | Teljesítmény, HÁTSÓ, Jelerősség |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Terméktípus: | Hálózati híd |
| Processzor órajelsebessége: | 720 MHz |
| Processzor modell: | MIPS 74Kc |
| Processzor típusa: | Atheros |
| Belső memória: | 128 MB |
| Rögzítési módszer: | Fal/árboc |
| Anyag: | Kabát |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 8,5 W |
| Kimenet, egyenáram amperben: | 0,5 A |
| Forrás típusa: | PoE |
| DC kimeneti feszültség: | 24 V |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Tanúsítvány: | CE, FCC, IC, RoHS |
| Szélesség: | 189 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Súly: | 530 g |
| Mélység: | 189 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 19 dBi |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Flash memória: | 8 MB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 176 °F, -40 - 80 °C |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Szerelőkerettel együtt: | Igen |
| PoE+ injektorok: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A sérülésveszély elkerülése érdekében a készüléket rendeltetésszerűen használja., Ne nyissa ki a készüléket, nem tartalmaz szervizelhető alkatrészeket., Tartsa távol a készüléket a nedvességtől és a magas hőmérséklettől. |
| Moduláció: | QPSK, BPSK, 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM |
| Wi-Fi: | Igen |
| Frekvenciasáv: | 5,15 - 5,875; 5,15 - 5,25; 5,25 - 5,35; 5,47 - 5,725; 5,725 - 5,85 GHz |
| Maximális átviteli távolság: | 15000 méter |
| Maximális átviteli sebesség: | 450 Mbps |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

