Ubiquiti LBE-M5-23 híd/ismétlő 1x1 SISO 100 Mbit/s fehér
Kód: SWFUBQWIS0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti LBE-M5-23 híd/ismétlő 1x1 SISO 100 Mbit/s fehér| Hálózati szabványok | IEEE 802.11n |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | Igen |
| Terméktípus | 1x1 SISO |
| Belső memória | 64 MB |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 24 V |
| Tápegység | 5,5 W |
| Súly | 750 g |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 362 × 267 × 184 mm |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 23 dBi |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a készüléket, nem tartalmaz javítható alkatrészeket., Tartsa távol a készüléket nedvességtől és magas hőmérséklettől., A sérülésveszély elkerülése érdekében a készüléket rendeltetésszerűen használja. |
| Frekvenciasáv | 5,15 - 5,875 GHz |
| Maximális átviteli sebesség | 100 Mbps |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | WISP |
|---|---|
| Súly: | 1.18 kg |
| EAN vonalkód: | 810354022326 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11n |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | Igen |
| Terméktípus: | 1x1 SISO |
| Belső memória: | 64 MB |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 24 V |
| Tápegység: | 5,5 W |
| Súly: | 750 g |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 362 × 267 × 184 mm |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 23 dBi |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a készüléket, nem tartalmaz szervizelhető alkatrészeket., Tartsa távol a készüléket a nedvességtől és a magas hőmérséklettől., A sérülésveszély elkerülése érdekében a készüléket rendeltetésszerűen használja. |
| Frekvenciasáv: | 5,15 - 5,875 GHz |
| Maximális átviteli sebesség: | 100 Mbps |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

