TGC30 WiFi Tuya detektor oxidu uhelnatého a plynu
Kód: SALBLOCZU0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TGC30 WiFi Tuya detektor oxidu uhelnatého a plynu| Délka | 120 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Hmotnost | 115 g |
| Šířka | 80 mm |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Signalizace | Světlo a zvuk |
| Způsob uchycení | Povrchové připevnění |
| Nejlepší použití | Domácí |
| Technologie propojení | Kabel |
| Barva | Bílá |
| Objem | 85 dB |
| Světelný alarm | Ano |
| Snadná instalace | Ano |
| Umístění / poloha | Horizontání/vertikální |
| Typ displeje | LCD |
| Resetovací funkce | Ano |
| Optický snímač | Ano |
| Množství | 1 |
| LED indikátory | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -10 - 45 °C |
| Varování | Nevyhazujte do běžného odpadu - výrobek vyžaduje zvláštní likvidaci., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Detectors |
|---|---|
| Súly: | 0.23 kg |
| EAN vonalkód: | 5900804145981 |
| Délka: | 120 mm |
| Hloubka: | 35 mm |
| Hmotnost: | 115 g |
| Šířka: | 80 mm |
| Vhodné pro použití uvnitř: | Ano |
| Signalizace: | Světlo a zvuk |
| Způsob uchycení: | Povrchové připevnění |
| Nejlepší použití: | Domácí |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Barva: | Bílá |
| Objem: | 85 dB |
| Světelný alarm: | Ano |
| Snadná instalace: | Ano |
| Umístění / poloha: | Horizontání/vertikální |
| Typ displeje: | LCD |
| Resetovací funkce: | Ano |
| Optický snímač: | Ano |
| Množství: | 1 |
| LED indikátory: | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 0 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -10 - 45 °C |
| Varování: | Nevyhazujte do běžného odpadu - výrobek vyžaduje zvláštní likvidaci., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

