Samsung MZ-VAP1T0 1 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe V-NAND TLC merevlemez
Kód: DIASA1SSD0103
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung MZ-VAP1T0 1 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe V-NAND TLC merevlemez| Felület | PCI Express 5.0 |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Olvasási sebesség | 14700 MB/s |
| TRIM-támogatás | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1500000 óra |
| Memória típusa | V-NAND TLC |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| PCI Express sávok száma | x4 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 1850000 IOPS |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 2600000 IOPS |
| Hardveres titkosítás | Igen |
| Komponens ehhez: | PC/játékkonzol |
| SSD formátum | M.2 |
| Titkosítás/biztonság | 256 bites AES |
| Írási sebesség | 13300 MB/s |
| NVMe verzió | 2.0 |
| NVMe | Igen |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| DevSlp (eszköz alvó üzemmód) támogatás | Igen |
| Energiafogyasztás (írás) | 7,2 W |
| Energiafogyasztás (olvasás) | 7,6 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 0,004 W |
| Üzemi feszültség | 3,3 V |
| Energiafogyasztás DevSlp (eszköz alvó üzemmód) közben | 3,3 mW |
| Átlagos energiafogyasztás (leolvasás) | 7,6 W |
| Átlagos energiafogyasztás (írás) | 7,2 W |
| Szélesség | 80,2 mm |
| Magasság | 80,2 mm |
| Mélység | 2,38 mm |
| Súly | 9 gramm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Jótállási időszak | 5 év(ek) |
| Ütés működés közben | 1500 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095811628 |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Olvasási sebesség: | 14700 MB/s |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1500000 óra |
| Memória típusa: | V-NAND TLC |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| PCI Express sávok száma: | x4 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 1850000 IOPS |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 2600000 IOPS |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC/játékkonzol |
| SSD formátum: | M.2 |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| Írási sebesség: | 13300 MB/s |
| NVMe verzió: | 2.0 |
| NVMe: | Igen |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| DevSlp (eszköz alvó üzemmód) támogatás: | Igen |
| Energiafogyasztás (írás): | 7,2 W |
| Energiafogyasztás (olvasás): | 7,6 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 0,004 W |
| Üzemi feszültség: | 3,3 V |
| Energiafogyasztás DevSlp (eszköz alvó üzemmód) közben: | 3,3 mW |
| Átlagos energiafogyasztás (leolvasás): | 7,6 W |
| Átlagos energiafogyasztás (írás): | 7,2 W |
| Szélesség: | 80,2 mm |
| Magasság: | 80,2 mm |
| Mélység: | 2,38 mm |
| Súly: | 9 gramm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Jótállási időszak: | 5 év(ek) |
| Ütés működés közben: | 1500 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

