Samsung MZ-V9S1T0 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe V-NAND TLC merevlemez
Kód: DIASA1SSD0090
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung MZ-V9S1T0 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe V-NAND TLC merevlemez| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Olvasási sebesség | 7150 MB/s |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1500000 óra |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 850000 IOPS |
| NVMe verzió | 2.0 |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| NVMe | Igen |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| Memória típusa | V-NAND TLC |
| TRIM-támogatás | Igen |
| Hardveres titkosítás | Igen |
| Titkosítás/biztonság | 256 bites AES |
| Komponens ehhez: | PC |
| SSD formátum | M.2 |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 1350000 IOPS |
| Írási sebesség | 6300 MB/s |
| Magasság | 22,1 mm |
| Szélesség | 80,2 mm |
| Mélység | 2,38 mm |
| Súly | 9 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Figyelmeztetés | Óvja a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.065 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095575674 |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Olvasási sebesség: | 7150 MB/s |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1500000 óra |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 850000 IOPS |
| NVMe verzió: | 2.0 |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| NVMe: | Igen |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| Memória típusa: | V-NAND TLC |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| Komponens ehhez:: | PC |
| SSD formátum: | M.2 |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 1350000 IOPS |
| Írási sebesség: | 6300 MB/s |
| Magasság: | 22,1 mm |
| Szélesség: | 80,2 mm |
| Mélység: | 2,38 mm |
| Súly: | 9 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Figyelmeztetés: | Óvja a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

