Samsung MZ-V9P1T0 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe V-NAND MLC
Kód: DIASA1SSD0075
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung MZ-V9P1T0 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe V-NAND MLC| Náhodný zápis (4 KB) | 1550000 IOPS |
| Hardwarové šifrovaní | Ano |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1500000 h |
| Komponent pro | PC/herní konzole |
| Verze NVMe | 2.0 |
| Podpora TRIM | Ano |
| Typ paměti | V-NAND MLC |
| Náhodné čtení (4 KB) | 1200000 IOPS |
| NVMe | Ano |
| Formát SSD | M.2 |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Rychlost zápisu | 6900 MB/s |
| Rychlost čtení | 7450 MB/s |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Velikost disku M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Šifrování/zabezpečení | 256-bit AES |
| Podpora DevSlp (spánek zařízení) | Ano |
| Provozní napětí | 3,3 V |
| Spotřeba energie (průměrná) | 5,4 W |
| Spotřeba energie (v klidu) | 0,05 W |
| Maximální spotřeba energie | 7,8 W |
| Výška | 24,3 mm |
| Hmotnost | 28 g |
| Šířka | 80 mm |
| Hloubka | 8,2 mm |
| Náraz při provozu | 1500 G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 8806094594645 |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 1550000 IOPS |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1500000 óra |
| Komponens ehhez:: | PC/játékkonzol |
| NVMe verzió: | 2.0 |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| Memória típusa: | V-NAND MLC |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 1200000 IOPS |
| NVMe: | Igen |
| SSD formátum: | M.2 |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Írási sebesség: | 6900 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 7450 MB/s |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| DevSlp (eszköz alvó üzemmód) támogatás: | Igen |
| Üzemi feszültség: | 3,3 V |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 5,4 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 0,05 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 7,8 W |
| Magasság: | 24,3 mm |
| Súly: | 28 g |
| Szélesség: | 80 mm |
| Mélység: | 8,2 mm |
| Ütés működés közben: | 1500 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

