Rugalmas ágykeret betét 140x200-as ágyhoz
Kód: LOZTOHSTE0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Rugalmas ágykeret betét 140x200-as ágyhoz| Kompozíciót igényel | Igen |
| Ágykeret anyaga | Faipari |
| Szín | Faipari |
| Kompatibilis matracméretek | Egyágyas/franciaágyas |
| Hossz | 2000 mm |
| Szélesség | 1400 mm |
| A készlet tartalma | Váz, Minden szükséges szerelési tartozék, Szerelési útmutató x1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bed |
|---|---|
| Súly: | 14 kg |
| EAN vonalkód: | 5904507200701 |
| Kompozíciót igényel: | Igen |
| Ágykeret anyaga: | Faipari |
| Szín: | Faipari |
| Kompatibilis matracméretek: | Egyágyas/franciaágyas |
| Hossz: | 2000 mm |
| Szélesség: | 1400 mm |
| A készlet tartalma: | Keret, Minden szükséges szerelési tartozék, Összeszerelési útmutató x1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

