Patriot Memory Viper Steel Viper Steel memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATSOO0059
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Steel Viper Steel memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| ECC | Nem |
| Memóriacsatorna-támogatás | 1 csatorna |
| CAS-késés | CL18 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Memóriaformátum | 260 tűs SO-DIMM |
| Belső memória | 8 GB |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Súly | 9,5 gramm |
| Szélesség | 69 mm |
| Magasság | 3 mm |
| Mélység | 0,3 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Csomagolási mélység | 0,6 mm |
| Súly csomagolással együtt | 18,5 g |
| Csomag szélessége | 10 mm |
| Csomag magassága | 13,1 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Figyelmeztetés | Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni., Ne szerelje szét és ne sértse meg a memóriamodulokat, mivel egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 814914029640 |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| ECC: | Nem |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 1 csatorna |
| CAS-késés: | CL18 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Súly: | 9,5 gramm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Magasság: | 3 mm |
| Mélység: | 0,3 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Csomagolási mélység: | 0,6 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 18,5 g |
| Csomag szélessége: | 10 mm |
| Csomag magassága: | 13,1 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni., Ne szerelje szét és ne rongálja meg a memóriamodulokat, mivel azok egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

