Patriot memória P300 M.2 1000 GB PCI Express 3.0 NVMe
Kód: DIAPATSSD0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot memória P300 M.2 1000 GB PCI Express 3.0 NVMe| Véletlenszerű írás (4 KB) | 260000 IOPS |
| NVMe | Igen |
| Felület | PCI Express 3.0 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 290000 IOPS |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| SSD formátum | M.2 |
| Szekvenciális olvasási sebesség (CDM) | 2,1 MB/s |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 320 |
| Szekvenciális írási sebesség (ATTO) | 1,65 MB/s |
| NVMe verzió | 1.3 |
| Szekvenciális olvasási sebesség (ATTO) | 2,1 MB/s |
| Szekvenciális írási sebesség (CDM) | 1,65 MB/s |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 2,38 W |
| Súly | 9 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.022 kg |
| EAN vonalkód: | 814914026533 |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 260000 IOPS |
| NVMe: | Igen |
| Felület: | PCI Express 3.0 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 290000 IOPS |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| SSD formátum: | M.2 |
| Szekvenciális olvasási sebesség (CDM): | 2,1 MB/s |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 320 |
| Szekvenciális írási sebesség (ATTO): | 1,65 MB/s |
| NVMe verzió: | 1.3 |
| Szekvenciális olvasási sebesség (ATTO): | 2,1 MB/s |
| Szekvenciális írási sebesség (CDM): | 1,65 MB/s |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 2,38 W |
| Súly: | 9 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

