Palit GeForce RTX 5080 GamingPro OC NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAPALNVD0511
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Palit GeForce RTX 5080 GamingPro OC NVIDIA 16 GB GDDR7| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Processzor túlhajtási sebessége | 2700 MHz |
| CUDA | Igen |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Típus | GeForce RTX 5080 |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| Processzor órajelsebessége | 2295 MHz |
| Minimális rendszerteljesítmény | 850 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 1x 16 tűs |
| Maximális energiafogyasztás | 360 W |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Rések száma | 3 |
| Világítás | Igen |
| Hűtési technológia | Palit TurboFan Blade 4.0 |
| Tartó magassága | Teljes magasságú (FH) |
| Szín | Fekete |
| Formátum | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Magasság | 127,1 mm |
| Hossz | 331,9 mm |
| Mélység | 60 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| DisplayPort-verzió | 2.1b |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 3 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1b |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR7 |
| Memóriabusz | 256 bit |
| Memória sávszélesség (max.) | 960 GB/s |
| Adatátviteli sebesség | 30 Gbps |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| Kettős DVI | Nem |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| DirectX verzió | 12 Végső |
| NVIDIA Ansel | Igen |
| Túlhúzott (OC) kiadás | Igen |
| HDCP | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 2.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4710562244922 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2700 MHz |
| CUDA: | Igen |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Típus: | GeForce RTX 5080 |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Processzor órajelsebessége: | 2295 MHz |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 850 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| Maximális energiafogyasztás: | 360 W |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Rések száma: | 3 |
| Világítás: | Igen |
| Hűtési technológia: | Palit TurboFan Blade 4.0 |
| Tartó magassága: | Teljes magasságú (FH) |
| Szín: | Fekete |
| Formátum: | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Magasság: | 127,1 mm |
| Hossz: | 331,9 mm |
| Mélység: | 60 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Memóriabusz: | 256 bit |
| Memória sávszélesség (max.): | 960 GB/s |
| Adatátviteli sebesség: | 30 Gbps |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Kettős DVI: | Nem |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| NVIDIA Ansel: | Igen |
| Túlhúzott (OC) kiadás: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

