Mars Gaming MCPUX5ARGB Számítógép Hűtőrendszer Processzor Léghűtő 12 cm Fekete 1 darab
Kód: CHLTACCPU0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Mars Gaming MCPUX5ARGB Számítógép Hűtőrendszer Processzor Léghűtő 12 cm Fekete 1 darab| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 280 W |
| Tápegység | 3,36 W |
| Ventilátorfeszültség | 12 V |
| Ventilátoráram | 0,28 A |
| Szín | Fekete |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Hőcsövek száma | 5 |
| Ventilátor csatlakozó | 4 tűs |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Alaplap anyaga | Réz |
| LED-csatlakozó típusa | 3 tűs |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Borda anyaga | Alumínium |
| Csomagolási mélység | 98 mm |
| Súly | 551 g |
| Mélység | 68 mm |
| Csomag magassága | 194 mm |
| Csomag szélessége | 143 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 154 mm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma) | 120 × 25 × 120 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Modell | Léghűtő |
| Maximális ventilátorzaj | 28 dB |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Csapágy típusa | Hidraulikus |
| Szoba | Processzor |
| Ventilátor sebesség (perc) | 800 fordulat/perc |
| Ventilátorsebesség (max.) | 2000 fordulat/perc |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 60000 óra |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1151 (Socket H4), LGA 1366 (Socket B), Socket AM4, Socket AM5, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1851, LGA 1700, LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H5), LGAS 1156 (Socket H5), L3 |
| Minimális légnyomás | 0,79 mmH₂O |
| Maximális légáramlás | 1,31 mmH2O, 78 köbláb/perc |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás | Igen |
| Minimális ventilátorzaj | 9dB |
| Hőpárnával együtt | Igen |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Szerelőkészlet | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| Súly: | 0.69 kg |
| EAN vonalkód: | 8435693109433 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 280 W |
| Tápegység: | 3,36 W |
| Ventilátorfeszültség: | 12 V |
| Ventilátoráram: | 0,28 A |
| Szín: | Fekete |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Hőcsövek száma: | 5 |
| Ventilátor csatlakozó: | 4 tűs |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Alaplap anyaga: | Réz |
| LED-csatlakozó típusa: | 3 tűs |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Borda anyaga: | Alumínium |
| Csomagolási mélység: | 98 mm |
| Súly: | 551 g |
| Mélység: | 68 mm |
| Csomag magassága: | 194 mm |
| Csomag szélessége: | 143 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Magasság: | 154 mm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 120 × 25 × 120 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Modell: | Léghűtő |
| Maximális ventilátorzaj: | 28 dB |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Csapágy típusa: | Hidraulikus |
| Szoba: | Processzor |
| Ventilátor sebesség (perc): | 800 fordulat/perc |
| Ventilátorsebesség (max.): | 2000 fordulat/perc |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 60000 óra |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1151 (H4 foglalat), LGA 1366 (B foglalat), AM4 foglalat, AM5 foglalat, LGA 1200 (H5 foglalat), 1851-es önkormányzati rendelet, LGA 1700, LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1156 (H foglalat), LGA 1150 (H3 foglalat) |
| Minimális légnyomás: | 0,79 mmH₂O |
| Maximális légáramlás: | 1,31 mmH2O, 78 köbláb/perc |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| Minimális ventilátorzaj: | 9dB |
| Hőpárnával együtt: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Szerelőkészlet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

