Manhattan 152983 USB grafikus adapter 3840 x 2160 px Fekete
Kód: KBAMNHADA0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 152983 USB grafikus adapter 3840 x 2160 px Fekete| Alapanyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 45 mm |
| Súly | 49 g |
| Magasság | 15 mm |
| Mélység | 85 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Maximális felbontás | 3840 x 2160 képpont |
| Tanúsítvány | CE FCC RoHS2 WEEE |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–50 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 80 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 766623152983 |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 45 mm |
| Súly: | 49 g |
| Magasság: | 15 mm |
| Mélység: | 85 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Maximális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Tanúsítvány: | CE FCC RoHS2 WEEE |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–50 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 80 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

