Logitech R500
Kód: SYSLOGPAK0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech R500| Szín | Grafit |
| Hullámhossz-tartomány | 640–660 nm |
| Lézermutató színe | Piros |
| Prezentációs funkciók | Távirányító, Lézermutató |
| Gombok száma | 3 |
| Lézerteljesítmény | 0,039 mW |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője | Igen |
| Lézer osztály | 1 |
| Akkumulátor típusa | AAA, Alkáli |
| Akkumulátor élettartama | 12 hónap(ok) |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor kapacitása | 1000mAh |
| Vevő magassága | 6,6 mm |
| Vevő mélysége | 2,5 cm |
| Vevő súlya | 2 gramm |
| Magasság | 24,7 mm |
| Szélesség | 36,6 mm |
| Súly | 48,4 g |
| Vevő szélessége | 1,75 cm |
| Mélység | 123,6 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen, MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények | Logitech saját fejlesztésű vevőegység: – USB-port – Windows 10 vagy újabb, Windows 8, Windows 7 – macOS X 10.12 vagy újabb – Chrome OS – Linux 2.6+ Bluetooth-kapcsolat: – Bluetooth – Windows 10 vagy újabb, Windows 8 – iOS 8 vagy újabb – Android 5.0 vagy újabb – Internetkapcsolat a szoftver letöltéséhez |
| Csomagolási mélység | 78 mm |
| Csomag magassága | 161 mm, 262 mm |
| Csomag szélessége | 31 mm, 98,5 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt | 87 g |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Vezeték nélküli technológia | Bluetooth/RF |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 20 méter |
| Akkumulátor | Igen |
| Vevő | Igen |
| A csomag tartalma | Prezentációvezérlő USB-kulcs 1 AAA elem Felhasználói dokumentáció |
| A fő csomag súlya | 1,02 kg |
| Külső doboz hossza | 302 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories for projectors |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206090828 |
| Szín: | Grafit |
| Hullámhossz-tartomány: | 640–660 nm |
| Lézermutató színe: | Piros |
| Prezentációs funkciók: | Távirányító, Lézermutató |
| Gombok száma: | 3 |
| Lézerteljesítmény: | 0,039 mW |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője: | Igen |
| Lézer osztály: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | AAA, Lúgos |
| Akkumulátor élettartama: | 12 hónap(ok) |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor kapacitása: | 1000mAh |
| Vevő magassága: | 6,6 mm |
| Vevő mélysége: | 2,5 cm |
| Vevő súlya: | 2 gramm |
| Magasság: | 24,7 mm |
| Szélesség: | 36,6 mm |
| Súly: | 48,4 g |
| Vevő szélessége: | 1,75 cm |
| Mélység: | 123,6 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen, MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények: | Logitech saját fejlesztésű vevőegység: – USB-port – Windows 10 vagy újabb, Windows 8, Windows 7 – macOS X 10.12 vagy újabb – Chrome OS – Linux 2.6+ Bluetooth-kapcsolat: – Bluetooth – Windows 10 vagy újabb, Windows 8 – iOS 8 vagy újabb – Android 5.0 vagy újabb – Internetkapcsolat a szoftver letöltéséhez |
| Csomagolási mélység: | 78 mm |
| Csomag magassága: | 161 mm, 262 mm |
| Csomag szélessége: | 31 mm, 98,5 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt: | 87 g |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Vezeték nélküli technológia: | Bluetooth/RF |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 20 méter |
| Akkumulátor: | Igen |
| Vevő: | Igen |
| A csomag tartalma: | Prezentációvezérlő USB-kulcs 1 AAA elem Felhasználói dokumentáció |
| A fő csomag súlya: | 1,02 kg |
| Külső doboz hossza: | 302 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

