Logitech 910-001356 vezeték nélküli mutatóeszköz RF fekete
Kód: PERLOGMYS0137
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 910-001356 vezeték nélküli mutatóeszköz RF fekete| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Gombok száma | 5 |
| Lézerteljesítmény | 1 mW |
| Hullámhossz-tartomány | 640–660 nm |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője | Igen |
| Lézer osztály | 2 |
| Prezentációs funkciók | Távirányító, Lézermutató |
| Lézermutató színe | Piros |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | C-Tick, VCCI |
| Akkumulátor típusa | AAA, Alkáli |
| Akkumulátor kapacitása | 1000mAh |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Vevő mélysége | 7,9 mm |
| Magasság | 37,8 mm |
| Szélesség | 115,5 mm |
| Vevő szélessége | 5,86 cm |
| Vevő súlya | 6 gramm |
| Mélység | 27,4 mm |
| Súly | 57 g |
| Vevő magassága | 1,65 cm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények | Windows XP, Windows Vista vagy Windows 7 USB-port |
| Csomag magassága | 161 mm, 264 mm |
| Csomag szélessége | 31 mm, 102 mm |
| Csomagolási mélység | 78 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt | 119 g |
| Vezeték nélküli technológia | RF |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB |
| Vevő típusa | Mini vevőegység |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 15 méter |
| Vevő | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| A csomag tartalma | Logitech Wireless Presenter R400 vezeték nélküli mini vevőegység 2 db AAA elem Utazótok Gyors üzembe helyezési útmutató |
| Raklapon lévő darabszám | 1400 darab |
| Mennyiség konténerenként (20 láb) | 27488 darab |
| Külső doboz hossza | 309 mm |
| Nagykereskedelmi csomagolás GTIN (EAN/UPC) | 50992060181117 |
| Mennyiség konténerenként (40 láb) | 57056 darab |
| A fő csomag súlya | 1,3 kg |
| Figyelmeztetés | Kerülje a hosszan tartó közvetlen lézerfénynek való kitettséget., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne irányítsa a lézermutatót közvetlenül a szemébe. |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS, GS jelölés |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories for projectors |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206018112 |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Gombok száma: | 5 |
| Lézerteljesítmény: | 1 mW |
| Hullámhossz-tartomány: | 640–660 nm |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője: | Igen |
| Lézer osztály: | 2 |
| Prezentációs funkciók: | Távirányító, Lézermutató |
| Lézermutató színe: | Piros |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | C-Tick, VCCI |
| Akkumulátor típusa: | AAA, Lúgos |
| Akkumulátor kapacitása: | 1000mAh |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Vevő mélysége: | 7,9 mm |
| Magasság: | 37,8 mm |
| Szélesség: | 115,5 mm |
| Vevő szélessége: | 5,86 cm |
| Vevő súlya: | 6 gramm |
| Mélység: | 27,4 mm |
| Súly: | 57 g |
| Vevő magassága: | 1,65 cm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények: | Windows XP, Windows Vista vagy Windows 7 USB-port |
| Csomag magassága: | 161 mm, 264 mm |
| Csomag szélessége: | 31 mm, 102 mm |
| Csomagolási mélység: | 78 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt: | 119 g |
| Vezeték nélküli technológia: | RF |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB |
| Vevő típusa: | Mini vevőegység |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 15 méter |
| Vevő: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
| A csomag tartalma: | Logitech Wireless Presenter R400 vezeték nélküli mini vevőegység 2 db AAA elemmel Hordtáska Gyors üzembe helyezési útmutató |
| Raklapon lévő darabszám: | 1400 darab |
| Mennyiség konténerenként (20 láb): | 27488 darab |
| Külső doboz hossza: | 309 mm |
| Nagykereskedelmi csomagolás GTIN (EAN/UPC): | 50992060181117 |
| Mennyiség konténerenként (40 láb): | 57056 darab |
| A fő csomag súlya: | 1,3 kg |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a közvetlen lézerfénynek való hosszan tartó kitettséget., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne irányítsa a lézermutatót közvetlenül a szemébe. |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS, GS-jelölés |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

