Libox LB2000 televizní anténa Venkovní Duální 32 dB
Kód: ITKLBXANT0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Libox LB2000 televizní anténa Venkovní Duální 32 dB| Full HD | Ano |
| Materiál | Kov, Hliník, Plast |
| Zisk | 32 dB |
| Umístění | Venkovní |
| Šířka pásma | 790 MHz |
| Polarizace | Duální polarizace |
| Frekvenční rozsah | 174 - 790 MHz |
| LTE/GSM filtr | Ano |
| Typ antény | Duální |
| Barva | Hliník, Černá |
| Návod na použití | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Antennas |
|---|---|
| Súly: | 1.7 kg |
| EAN vonalkód: | 5902689074509 |
| Full HD: | Ano |
| Materiál: | Kov, Hliník, Plast |
| Zisk: | 32 dB |
| Umístění: | Venkovní |
| Šířka pásma: | 790 MHz |
| Polarizace: | Duální polarizace |
| Frekvenční rozsah: | 174 - 790 MHz |
| LTE/GSM filtr: | Ano |
| Typ antény: | Duální |
| Barva: | Hliník, Černá |
| Návod na použití: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

