Lenovo ThinkPad P1 Gen 7 Intel Core Ultra 7 165H Mobilní pracovní stanice 40,6 cm (16") WQXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Anglický Černá
Kód: MOBLEVNOTMBWB
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkPad P1 Gen 7 Intel Core Ultra 7 165H Mobilní pracovní stanice 40,6 cm (16") WQXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Anglický Černá| Takt procesoru při přetaktování | 5 GHz |
| Model procesoru | 165H |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 24 MB |
| Základní výkon procesoru | 28 W |
| Maximální turbo výkon | 115 W |
| Účinná jádra | 8 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 5 GHz |
| Základní frekvence efektivních jader | 0,9 GHz |
| Jádra s nízkou energetickou účinností | 2 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Základní frekvence s nízkou energetickou účinností jádra | 700 MHz |
| Výkonná jádra | 6 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností | 2,5 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,8 GHz |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Řada 1) |
| Základní frekvence výkonných jader | 1,4 GHz |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Počet jader procesoru | 16 |
| Počet vláken procesoru | 22 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Ano |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Typ antény | 2x2 |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| NFC | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| Velikost disku M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| NVMe | Ano |
| Výkon adaptéru | 170 W |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery | Ano |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50/60 Hz |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Certifikace | MIL-STD-810H military test passed |
| Typ produktu | Mobilní pracovní stanice |
| Základní materiál | Hliník |
| Barva | Černá |
| Numerické klávesy | Ne |
| Polohovací zařízení | ThinkPad UltraNav |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Voděodolná klávesnice | Ano |
| Klíč kopilota | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3306 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Výška | 17,1 mm |
| Hloubka | 241,2 mm |
| Hmotnost | 1,82 kg |
| Šířka | 354,4 mm |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Ochrana heslem | Ano |
| Jazyk operačního systému | Polský, Angličtina |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Přibalený software | Intel Connectivity Performance Suite |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Frekvence paměti | 7500 MHz |
| Formát paměti | CAMM module |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Arc Graphics |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Arc Graphics |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR6 |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 5 - 43 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Maximální přepravní výška | 3048 m |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Kontrastní poměr (typický) | 1200:1 |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Typ panelu | IPS |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ HD rozlišení | WQXGA |
| Barevný gamut | 100% |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Barevný prostor | sRGB |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Infračervená kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Kapacita baterie | 90 Wh |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| AC adaptér | Ano |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Podpora datových typů AI v NPU | Int8, FP16, FP32 |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 3.2 kg |
| EAN vonalkód: | 198153490202 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzor modell: | |
| Processzor gyorsítótára: | 24 MB |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 28W |
| Maximális turbóteljesítmény: | 115 W |
| Hatékony magok: | 8 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5 GHz |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 0,9 GHz |
| Alacsony energiahatékonyságú magok: | 2 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Alacsony energiahatékonyságú mag alapfrekvencia: | 700 MHz |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Az alacsony energiahatékonyságú mag maximális turbófrekvenciája: | 2,5 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,8 GHz |
| Processzorgeneráció: | Intel Core Ultra (1. sorozat) |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 1,4 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 7 |
| Processzormagok száma: | 16 |
| Processzorszálak száma: | 22 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Bluetooth: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| NFC: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| SSD formátum: | M.2 |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | SD |
| NVMe: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 170 W |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tanúsítvány: | MIL-STD-810H katonai teszten megfelelt |
| Terméktípus: | Mobil munkaállomás |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Pozícionáló eszköz: | ThinkPad UltraNav |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangchip: | Realtek ALC3306 |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Magasság: | 17,1 mm |
| Mélység: | |
| Súly: | 1,82 kg |
| Szélesség: | |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Windows Hello: | Igen |
| Intelligenskártya-olvasó: | Nem |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Operációs rendszer nyelve: | lengyel, angol |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Csomagolt szoftver: | Intel Connectivity Performance Suite |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| Belső memória: | 32 GB |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memóriafrekvencia: | 7500 MHz |
| Memóriaformátum: | |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Arc Graphics |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Arc Graphics |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR6 |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Grafikus kártya memóriája: | 8 GB |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–43 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Maximális szállítási magasság: | 3048 méter |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1200:1 |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1600 képpont |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| HD felbontás típusa: | WQXGA |
| Színskála: | 100% |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Színtér: | sRGB |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Akkumulátor kapacitása: | 90 Wh |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Ritkaság támogatása: | Igen |
| Windows Studio effektek támogatása: | Igen |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
| AI adattípusok támogatása NPU-ban: | Int8, FP16, FP32 |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | DirectML, ONNX RT, OpenWINO, Windows gépi tanulás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

