Lenovo ThinkPad Essential 16 hüvelykes felültöltős (Eco) 40,6 cm (16") laptop táska, fekete
Kód: MOBLEVTOR0151
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkPad Essential 16 hüvelykes felültöltős (Eco) 40,6 cm (16") laptop táska, fekete| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Összeg | 1 |
| Maximális képernyőméret | 40,6 cm (16") |
| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Borító típusa | Laptoptáska |
| Anyag | Poliészter, polivinil-klorid (PVC) |
| Külső zsebek | Elülső zseb |
| Fő termék színe | Fekete |
| Elülső zseb | Igen |
| Kompatibilitás | ThinkPad Essential |
| Csomag magassága | 290 mm |
| Csomagolási mélység | 65 mm |
| Súly csomagolással együtt | 680 g |
| Súly | 480 g |
| Csomag szélessége | 405 mm |
| Magasság | 33,9 mm |
| Szélesség | 380,6 mm |
| Mélység | 262 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.48 kg |
| EAN vonalkód: | 195477802698 |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Összeg: | 1 |
| Maximális képernyőméret: | 40,6 cm (16") |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Borító típusa: | Laptoptáska |
| Anyag: | Poliészter, polivinil-klorid (PVC) |
| Külső zsebek: | Elülső zseb |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Elülső zseb: | Igen |
| Kompatibilitás: | ThinkPad Essential |
| Csomag magassága: | 290 mm |
| Csomagolási mélység: | 65 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 680 g |
| Súly: | 480 g |
| Csomag szélessége: | 405 mm |
| Magasság: | 33,9 mm |
| Szélesség: | 380,6 mm |
| Mélység: | 262 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

