Lenovo Legion 17" GB800 hátizsák (világosszürke GX41U39300)
Kód: MOBLEVTOR0160
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion 17" GB800 hátizsák (világosszürke GX41U39300)| Maximális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
| Külső zsebek | Oldalsó zseb |
| Elülső zseb | Igen |
| Fejhallgató rekesz | Igen |
| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Fő termék színe | Szürke |
| Anyag | Poliészter, Poliuretán (PU), Termoplasztikus poliuretán (TPU) |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Fogantyú | Igen |
| Billentyűzet hely | Igen |
| Vállszíj | Igen |
| Tablet rekesz | Igen |
| Magasság | 180 mm |
| Laptop rekesz méretei | 430 × 290 × 30 mm |
| Kötet | 21 liter |
| Mélység | 315 mm |
| Súly | 1,31 kg |
| Szélesség | 450 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 1.34 kg |
| EAN vonalkód: | 195892135265 |
| Maximális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Külső zsebek: | Oldalsó zseb |
| Elülső zseb: | Igen |
| Fejhallgató rekesz: | Igen |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Fő termék színe: | Szürke |
| Anyag: | Poliészter, Poliuretán (PU), Termoplasztikus poliuretán (TPU) |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Fogantyú: | Igen |
| Billentyűzet hely: | Igen |
| Vállszíj: | Igen |
| Tablet rekesz: | Igen |
| Magasság: | 180 mm |
| Laptop rekesz méretei: | 430 × 290 × 30 mm |
| Kötet: | 21 liter |
| Mélység: | 315 mm |
| Súly: | 1,31 kg |
| Szélesség: | 450 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

