Lenovo GX20P92529 zdroj/transformátor Vnitřní 65 W Černá
Kód: ZDLLEVNOT0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo GX20P92529 zdroj/transformátor Vnitřní 65 W Černá| Typ napájení | Vnitřní |
| Kompatibilita značky | Lenovo |
| Vstupní napětí | 100 -240 V |
| Účel | Laptop |
| Výstupní výkon | 65 W |
| Proud | Střídavý proud na stejnosměrný proud |
| Barva | Černá |
| Hmotnost včetně balení | 500 g |
| Hloubka balení | 115 mm |
| Šířka balení | 213 mm |
| Výška balení | 76 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 85044095 |
| Varování | Neotevírejte kryt napájecího zdroje., Chraňte před vlhkostí., Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 191927887826 |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Kompatibilita značky: | Lenovo |
| Vstupní napětí: | 100 -240 V |
| Účel: | Laptop |
| Výstupní výkon: | 65 W |
| Proud: | Střídavý proud na stejnosměrný proud |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost včetně balení: | 500 g |
| Hloubka balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 213 mm |
| Výška balení: | 76 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Kód harmonizovaného systému: | 85044095 |
| Varování: | Neotevírejte kryt napájecího zdroje., Chraňte před vlhkostí., Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

