Lenovo GX20P92529 tápegység/transzformátor Belső 65 W Fekete
Kód: ZDLLEVNOT0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo GX20P92529 tápegység/transzformátor Belső 65 W Fekete| Cél | Laptop |
| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Bemeneti feszültség | 100 -240V |
| Tápegység típusa | Belső |
| Kimeneti teljesítmény | 65 W |
| Jelenlegi | Váltóáramból egyenáramba |
| Szín | Fekete |
| Csomag magassága | 76 mm |
| Csomagolási mélység | 115 mm |
| Súly csomagolással együtt | 500 g |
| Csomag szélessége | 213 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 85044095 |
| Figyelmeztetés | Óvja a nedvességtől., Ne nyissa ki a tápegység fedelét., Ne dobja őket a háztartási hulladékba. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 191927887826 |
| Cél: | Laptop |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Bemeneti feszültség: | 100 -240V |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Kimeneti teljesítmény: | 65 W |
| Jelenlegi: | Váltóáramból egyenáramba |
| Szín: | Fekete |
| Csomag magassága: | 76 mm |
| Csomagolási mélység: | 115 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 500 g |
| Csomag szélessége: | 213 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85044095 |
| Figyelmeztetés: | Óvja a nedvességtől., Ne nyissa ki a tápegység fedelét., Ne dobd őket a hagyományos szemetesbe. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

