Lenovo B515 39,6 cm (15,6") hátizsák Fekete, Piros
Kód: MOBLEVTOR0094
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo B515 39,6 cm (15,6") hátizsák Fekete, Piros| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Integrált rekeszek | Igen |
| Belső zsebek | Toll zseb |
| Fogantyú | Igen |
| Elülső zseb | Igen |
| Tablet rekesz | Igen |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Fő termék színe | Fekete, Piros |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Anyag | Poliészter |
| Kulcstartó | Igen |
| Összeg | 1 |
| Magasság | 440 mm |
| Csomagolás típusa | PE zsák |
| Súly | 700 g |
| Mélység | 120 mm |
| Szélesség | 325 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.65 kg |
| EAN vonalkód: | 192158279367 |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Integrált rekeszek: | Igen |
| Belső zsebek: | Toll zseb |
| Fogantyú: | Igen |
| Elülső zseb: | Igen |
| Tablet rekesz: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Fő termék színe: | Fekete, Piros |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Anyag: | Poliészter |
| Kulcstartó: | Igen |
| Összeg: | 1 |
| Magasság: | 440 mm |
| Csomagolás típusa: | PE zsák |
| Súly: | 700 g |
| Mélység: | 120 mm |
| Szélesség: | 325 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

