Lenovo B210 39,6 cm (15,6") hátizsák, szürke
Kód: MOBLEVTOR0156
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo B210 39,6 cm (15,6") hátizsák, szürke| Fő termék színe | Szürke |
| Fogantyú | Igen |
| Védő funkciók | Porálló, karcálló |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Elülső zseb | Igen |
| Anyag | Poliészter |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Vállszíj | Igen |
| Elülső zsebek száma | 1 |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Összeg | 1 |
| Csomag szélessége | 315 mm |
| Csomagolási mélység | 50 mm |
| Magasság | 455 mm |
| Súly csomagolással együtt | 470 g |
| Súly | 453 g |
| Csomag magassága | 480 mm |
| Szélesség | 340 mm |
| Mélység | 150 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 193386076858 |
| Fő termék színe: | Szürke |
| Fogantyú: | Igen |
| Védő funkciók: | Porálló, karcálló |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Elülső zseb: | Igen |
| Anyag: | Poliészter |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Vállszíj: | Igen |
| Elülső zsebek száma: | 1 |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Összeg: | 1 |
| Csomag szélessége: | 315 mm |
| Csomagolási mélység: | 50 mm |
| Magasság: | 455 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 470 g |
| Súly: | 453 g |
| Csomag magassága: | 480 mm |
| Szélesség: | 340 mm |
| Mélység: | 150 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

