Lenovo 4XW1S62315 vezeték nélküli mutatóeszköz Bluetooth/RF Fekete
Kód: SYSLEVPAK0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4XW1S62315 vezeték nélküli mutatóeszköz Bluetooth/RF Fekete| Gombok száma | 3 |
| Szín | Fekete |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Tanúsítvány | FCC, IC, BQB, ROHS, CE, CB, UKCA, CEC/DoE/Nrcan szabvány |
| Akkumulátor kapacitása | 200mAh |
| Magasság | 12,6 mm |
| Súly | 46 g |
| Mélység | 30 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Csomag szélessége | 60 mm |
| Csomagolási mélység | 35 mm |
| Súly csomagolással együtt | 115 g |
| Csomag magassága | 160 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–45 °C |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Vezeték nélküli technológia | Bluetooth/RF |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories for projectors |
|---|---|
| Súly: | 0.11 kg |
| EAN vonalkód: | 195892124535 |
| Gombok száma: | 3 |
| Szín: | Fekete |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Tanúsítvány: | FCC, IC, BQB, ROHS, CE, CB, UKCA, CEC/DoE/Nrcan szabvány |
| Akkumulátor kapacitása: | 200mAh |
| Magasság: | 12,6 mm |
| Súly: | 46 g |
| Mélység: | 30 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag szélessége: | 60 mm |
| Csomagolási mélység: | 35 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 115 g |
| Csomag magassága: | 160 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–45 °C |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Vezeték nélküli technológia: | Bluetooth/RF |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

