LÉGHŰTÉS ENDORFY FORTIS 5 ARGB
Kód: CHLENDCPU0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LÉGHŰTÉS ENDORFY FORTIS 5 ARGB| Feszültség | 12 V |
| Anyag | Alumínium, Réz |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Világítás | ARGB |
| Ventilátor csatlakozó | 4 tűs |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátorlapátok száma | 9 |
| Szín | Fekete |
| Hőcsövek száma | 6 |
| Magasság | 159 mm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma) | 140 × 140 × 25 mm |
| Súly | 835 g |
| Szélesség | 144 mm |
| Mélység | 107 mm |
| Alkalmas | Processzor |
| Modell | Hűtőszekrény |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 220 W |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 100 000 óra |
| Forgási sebesség (perc) | 250 fordulat/perc |
| Ventilátor átmérője | 14 cm |
| Forgási sebesség (max.) | 1400 fordulat/perc |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1156 (H foglalat), LGA 2011-v3 (R foglalat), LGA 1700, AM2+ foglalat, LGA 2011 (R foglalat), AM3+ foglalat, AM4, LGA 2066, LGA 1150 (H3 foglalat), LGA 1151 (H4 foglalat), LGA 1366 (B foglalat), LGA 1200, AM5 foglalat, LGA 775, FM2+ foglalat |
| Élettartam | 100 000 óra |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás | Igen |
| Csapágy típusa | Folyadékdinamikus csapágy (FDB) |
| Hűtőszekrény | Igen |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Hőpaszta | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Játékvezérlő | Igen |
| Ajtóhűtés | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| Súly: | 1.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018665870 |
| Feszültség: | 12 V |
| Anyag: | Alumínium, Réz |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Világítás: | ARGB |
| Ventilátor csatlakozó: | 4 tűs |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátorlapátok száma: | 9 |
| Szín: | Fekete |
| Hőcsövek száma: | 6 |
| Magasság: | 159 mm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 140 × 140 × 25 mm |
| Súly: | 835 g |
| Szélesség: | 144 mm |
| Mélység: | 107 mm |
| Alkalmas: | Processzor |
| Modell: | Hűtőszekrény |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 220 W |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| Forgási sebesség (perc): | 250 fordulat/perc |
| Ventilátor átmérője: | 14 cm |
| Forgási sebesség (max.): | 1400 fordulat/perc |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1156 (H foglalat), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 1700, AM2+ foglalat, LGA 2011 (Socket R), AM3+ foglalat, AM4, LGA 2066, LGA 1150 (H3 foglalat), LGA 1151 (H4 foglalat), LGA 1366 (B foglalat), LGA 1200, AM5 foglalat, LGA 775, FM2+ aljzat |
| Élettartam: | 100 000 óra |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| Csapágy típusa: | Folyadékdinamikus csapágy (FDB) |
| Hűtőszekrény: | Igen |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Hőpaszta: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Játékvezérlő: | Igen |
| Ajtóhűtés: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

