LÉGHŰTÉS ENDORFY FERA 5 KETTŐS VENTILÁTOR
Kód: CHLENDCPU0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LÉGHŰTÉS ENDORFY FERA 5 KETTŐS VENTILÁTOR| Feszültség | 12 V |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Anyag | Alumínium, Réz |
| Ventilátor csatlakozó | 4 tűs |
| Világítás | Nem |
| Hőcsövek száma | 4 |
| Ventilátorlapátok száma | 9 |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 127 mm |
| Magasság | 155 mm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma) | 120 × 120 × 25 mm |
| Mélység | 102 mm |
| Súly | 725 g |
| Forgási sebesség (max.) | 1800 fordulat/perc |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 100 000 óra |
| Forgási sebesség (perc) | 250 fordulat/perc |
| Alkalmas | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Támogatott processzorfoglalatok | FM2+ foglalat, LGA 2066, LGA 775, FM1 foglalat, AM2+ foglalat, LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1156 (H foglalat), LGA 2011-v3 (R foglalat), LGA 2011 (R foglalat), AM3+ foglalat, AM4, LGA 1151 (H4 foglalat), LGA 1366 (B foglalat), LGA 1200, AM5 foglalat, LGA 1700, LGA 1150 (H3 foglalat) |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás | Igen |
| Modell | Hűtőszekrény |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 220 W |
| Csapágy típusa | Folyadékdinamikus csapágy (FDB) |
| Élettartam | 100 000 óra |
| Ajtóhűtés | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Hűtőszekrény | Igen |
| Hőpaszta | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| Súly: | 0.945 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018665832 |
| Feszültség: | 12 V |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Anyag: | Alumínium, Réz |
| Ventilátor csatlakozó: | 4 tűs |
| Világítás: | Nem |
| Hőcsövek száma: | 4 |
| Ventilátorlapátok száma: | 9 |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 127 mm |
| Magasság: | 155 mm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 120 × 120 × 25 mm |
| Mélység: | 102 mm |
| Súly: | 725 g |
| Forgási sebesség (max.): | 1800 fordulat/perc |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| Forgási sebesség (perc): | 250 fordulat/perc |
| Alkalmas: | Processzor |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Támogatott processzorfoglalatok: | FM2+ aljzat, LGA 2066, LGA 775, FM1 aljzat, AM2+ foglalat, LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1156 (H foglalat), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2011 (Socket R), AM3+ foglalat, AM4, LGA 1151 (H4 foglalat), LGA 1366 (B foglalat), LGA 1200, AM5 foglalat, LGA 1700, LGA 1150 (H3 foglalat) |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| Modell: | Hűtőszekrény |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 220 W |
| Csapágy típusa: | Folyadékdinamikus csapágy (FDB) |
| Élettartam: | 100 000 óra |
| Ajtóhűtés: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Hűtőszekrény: | Igen |
| Hőpaszta: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

