Ledlenser P21R fekete LED kézi zseblámpa
Kód: OSWLDLLAT0265
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ledlenser P21R fekete LED kézi zseblámpa| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Üzemi hőmérséklet | -20°C ~ +40°C |
| Esési magasság | 1 méter |
| Szállítási zár | Igen |
| Akkumulátorok száma | 3 |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 25 óra |
| Akkumulátor típusa | 32700 akkumulátor |
| Akkumulátor töltési ideje | 5,5 óra |
| Akkumulátor | Igen |
| Szín | Fekete |
| Vezérlés típusa | Kiválasztó gyűrű |
| Alapanyag | Alumínium |
| Zseblámpa típusa | Kézi fáklya |
| Súly | 1,25 kg |
| Magasság | 370 mm |
| Fej átmérője | 9,5 cm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| A csomag tartalma | Hordtáska x 1, Gumi védőgyűrűk (F típus), Vállpánt, Állvány adapter (E típus), Akkumulátorcsomag (3 x 32700 LiFePO₄), USB C típusú kábel x 1, Töltőállomás (F típus) |
| Lámpák száma | 7 lámpa |
| Lámpa típusa | JÉG |
| Zseblámpa módok | Alacsony teljesítmény, Boost, Teljesítmény, Közepes teljesítmény |
| Maximális fénykibocsátás | 12000 lumen |
| Színhőmérséklet | 6000–7500 K |
| Minimális fénytartomány | 160 méter |
| Színvisszaadási index (CRI) | 70 |
| Minimális fénykibocsátás | 220 lumen |
| Maximális fénytartomány | 1100 méter |
| Teljesítményszintek száma | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| Súly: | 3.42 kg |
| EAN vonalkód: | 4058205037198 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C ~ +40°C |
| Esési magasság: | 1 méter |
| Szállítási zár: | Igen |
| Akkumulátorok száma: | 3 |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 25 óra |
| Akkumulátor típusa: | 32700 akkumulátor |
| Akkumulátor töltési ideje: | 5,5 óra |
| Akkumulátor: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Vezérlés típusa: | Kiválasztó gyűrű |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Zseblámpa típusa: | Kézi fáklya |
| Súly: | 1,25 kg |
| Magasság: | 370 mm |
| Fej átmérője: | 9,5 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| A csomag tartalma: | Hordtáska x 1, Gumi védőgyűrűk (F típus), Vállszíj, Állványadapter (E típus), Akkumulátorcsomag (3 × 32700 LiFePO₄), 1 db USB Type-C kábel, Töltőállomás (F típus) |
| Lámpák száma: | 7 lámpa |
| Lámpa típusa: | JÉG |
| Zseblámpa módok: | Alacsony fogyasztású, Boost, Hatalom, Közepes teljesítmény |
| Maximális fénykibocsátás: | 12000 lumen |
| Színhőmérséklet: | 6000–7500 K |
| Minimális fénytartomány: | 160 méter |
| Színvisszaadási index (CRI): | 70 |
| Minimális fénykibocsátás: | 220 lumen |
| Maximális fénytartomány: | 1100 méter |
| Teljesítményszintek száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

