Ledlenser H7R fekete LED-es fejlámpa
Kód: OSWLDLLAT0157
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ledlenser H7R fekete LED-es fejlámpa| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP67 |
| Vízálló | Nem |
| Akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | 21700 |
| Töltési idő | 3,5 óra |
| Akkumulátor töltési ideje | 3,5 óra |
| Akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 65 óra |
| Akkumulátor üzemideje (boost mód) | 4 óra |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Alapanyag | Alumínium |
| Zseblámpa típusa | Fényszóró |
| Világítási módok száma | 3 |
| Szín | Fekete |
| Levehető pánt | Igen |
| Állítható fejpánt | Igen |
| Csomag szélessége | 120 mm |
| Csomagolási mélység | 145 mm |
| Súly csomagolással együtt | 410 g |
| Csomag magassága | 85 mm |
| Figyelmeztetés | A használt lámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyein dobja ki., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe jutást. |
| Színvisszaadási index (CRI) | 70 |
| Teljesítményszintek száma | 4 |
| Világos szín | Fehér |
| Lámpa típusa | JÉG |
| Maximális fénytartomány | 250 méter |
| Minimális fénytartomány | 25 méter |
| Zseblámpa módok | Alacsony, Legmagasabb, Közepes |
| Minimális fényhőmérséklet | 6000K |
| Maximális színhőmérséklet | 7500K |
| Maximális fénykibocsátás | 1000 lumen |
| Lámpák száma | 1 lámpa |
| Színhőmérséklet | 7500K |
| Minimális fénykibocsátás | 15 lumen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4058205020909 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP67 |
| Vízálló: | Nem |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,7 V |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | 21700 |
| Töltési idő: | 3,5 óra |
| Akkumulátor töltési ideje: | 3,5 óra |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 65 óra |
| Akkumulátor üzemideje (boost mód): | 4 óra |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Zseblámpa típusa: | Fényszóró |
| Világítási módok száma: | 3 |
| Szín: | Fekete |
| Levehető pánt: | Igen |
| Állítható fejpánt: | Igen |
| Csomag szélessége: | 120 mm |
| Csomagolási mélység: | 145 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 410 g |
| Csomag magassága: | 85 mm |
| Figyelmeztetés: | A használt zseblámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyein add le., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a közvetlen szembe jutást. |
| Színvisszaadási index (CRI): | 70 |
| Teljesítményszintek száma: | 4 |
| Világos szín: | Fehér |
| Lámpa típusa: | JÉG |
| Maximális fénytartomány: | 250 méter |
| Minimális fénytartomány: | 25 méter |
| Zseblámpa módok: | Alacsony, Legmagasabb, Közepes |
| Minimális fényhőmérséklet: | 6000K |
| Maximális színhőmérséklet: | 7500K |
| Maximális fénykibocsátás: | 1000 lumen |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| Színhőmérséklet: | 7500K |
| Minimális fénykibocsátás: | 15 lumen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

