Lanberg AK-1005-B polc 19"-os rackekhez 800 mm (1U, 483x500 mm)
Kód: SZALAEPOL0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg AK-1005-B polc 19"-os rackekhez 800 mm (1U, 483x500 mm)| Modell | Polc |
| Szín | Fekete |
| Rackkapacitás | 1U |
| Maximális teherbírás | 25 kg |
| Súly | 2,02 kg |
| Magasság | 45 mm |
| Szélesség | 482,6 mm |
| Méret | 48,3 cm (19") |
| Mélység | 500 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 2.648 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969403626 |
| Modell: | Polc |
| Szín: | Fekete |
| Rackkapacitás: | 1U |
| Maximális teherbírás: | 25 kg |
| Súly: | 2,02 kg |
| Magasság: | 45 mm |
| Szélesség: | 482,6 mm |
| Méret: | 48,3 cm (19") |
| Mélység: | 500 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

