Lanberg AK-1004-S příslušenství k rackům Police
Kód: SZALAEPOL0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg AK-1004-S příslušenství k rackům Police| Kapacita racku | 1U |
| Maximální nosnost | 25 kg |
| Vestavěný ventilátor | Ne |
| Model | Police |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Hloubka | 300 mm |
| Velikost | 48,3 cm (19") |
| Šířka | 483 mm |
| Varování | Varování před zatížením: Ujistěte se, že je police správně nainstalována a nepřekračuje maximální nosnost., Upozornění před použitím: Dávejte pozor na prsty při vysouvání a zasouvání poličky, abyste se nezranili., Upozornění před montáží: Montáž a demontáž by měl provádět kvalifikovaný personál. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 1.76 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969418002 |
| Rackkapacitás: | 1U |
| Maximális teherbírás: | 25 kg |
| Beépített ventilátor: | Nem |
| Modell: | Polc |
| Szín: | Szürke |
| Súly: | 1,7 kg |
| Mélység: | 300 mm |
| Méret: | 48,3 cm (19") |
| Szélesség: | 483 mm |
| Figyelmeztetés: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

