Lanberg AK-1004-B příslušenství k rackům Police
Kód: SZALAEPOL0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg AK-1004-B příslušenství k rackům Police| Kapacita racku | 1U |
| Model | Police |
| Barva | Černá |
| Maximální nosnost | 25 kg |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Výška | 45 mm |
| Velikost | 48,3 cm (19") |
| Hloubka | 300 mm |
| Šířka | 482,6 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 1.75 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969403619 |
| Kapacita racku: | 1U |
| Model: | Police |
| Barva: | Černá |
| Maximální nosnost: | 25 kg |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Výška: | 45 mm |
| Velikost: | 48,3 cm (19") |
| Hloubka: | 300 mm |
| Šířka: | 482,6 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

