LANBERG 10"-OS 6U FALI SZERELHETŐ SZEKRÉNY (280X310, SZÜRKE)
Kód: SZALAEWIS0042
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LANBERG 10"-OS 6U FALI SZERELHETŐ SZEKRÉNY (280X310, SZÜRKE)| Maximális teherbírás | 20 kg |
| Szín | Szürke |
| Rackkapacitás | 6U |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Magasság | 336 mm |
| Súly | 5 kg |
| Méret | 25,4 cm (10") |
| Szélesség | 280 mm |
| Mélység | 310 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| Súly: | 6.41 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969416923 |
| Maximális teherbírás: | 20 kg |
| Szín: | Szürke |
| Rackkapacitás: | 6U |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Magasság: | 336 mm |
| Súly: | 5 kg |
| Méret: | 25,4 cm (10") |
| Szélesség: | 280 mm |
| Mélység: | 310 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

