KRUX LUNAR 120 ARGB 3X120KIT
Kód: CHLKRXWEN0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KRUX LUNAR 120 ARGB 3X120KIT| Szín | Fekete |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Ventilátor csatlakozó | 3 tűs + 3 tűs |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 25 mm |
| Mélység | 120 mm |
| Ventilátor névleges feszültsége | 12 V |
| Rezgéscsillapító rendszer | Igen |
| LED feszültség | 5V |
| Modell | Ventilátor |
| Csapágy típusa | Hidraulikus |
| Szoba | Számítógépszekrény |
| Forgási sebesség (max.) | 1200 fordulat/perc |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - fans |
|---|---|
| Súly: | 0.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018662848 |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Ventilátor csatlakozó: | 3 tűs + 3 tűs |
| Szélesség: | 120 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Mélység: | 120 mm |
| Ventilátor névleges feszültsége: | 12 V |
| Rezgéscsillapító rendszer: | Igen |
| LED feszültség: | 5V |
| Modell: | Ventilátor |
| Csapágy típusa: | Hidraulikus |
| Szoba: | Számítógépszekrény |
| Forgási sebesség (max.): | 1200 fordulat/perc |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

