KRUX külső DVD optikai meghajtó
Kód: NAPKRXOND0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Külső optikai DVD-meghajtó KRUX| Szín | Fekete |
| Eszköztípus | Mozgó |
| Modell | Külső |
| Felület | USB 2.0 |
| Lemez behelyezésének típusa | Adagoló |
| Szélesség | 142 mm |
| Magasság | 18 mm |
| Mélység | 142 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows 98, Windows 10, Windows 7, Windows Vista, Windows XP |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS 8.6 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 60000 óra |
| Támogatott média | DVD-R DL, DVD+R, DVD-ROM, DVD-RW, CD, CD-DA, CD-RW, CD-R, CD-ROM, DVD-R |
| M-DISC támogatás | Igen |
| Optikai meghajtó típusa | DVD |
| Összeg | 1 |
| CD-írási sebesség | 24x |
| Médiaolvasási sebesség | 24x |
| Átlagos DVD véletlenszerű elérési idő | 160 ms |
| Átlagos CD-ROM véletlen elérési idő | 140 ms |
| Több munkamenet | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| Súly: | 0.305 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018662824 |
| Szín: | Fekete |
| Eszköztípus: | Mozgó |
| Modell: | Külső |
| Felület: | USB 2.0 |
| Lemez behelyezésének típusa: | Adagoló |
| Szélesség: | 142 mm |
| Magasság: | 18 mm |
| Mélység: | 142 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 98, Windows 10, Windows 7, Windows Vista, Windows XP |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS 8.6 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 60000 óra |
| Támogatott média: | DVD-R DL, DVD+R, DVD-ROM, DVD-RW, CD, CD-DA, CD-RW, CD-R, CD-ROM, DVD-R |
| M-DISC támogatás: | Igen |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD |
| Összeg: | 1 |
| CD-írási sebesség: | 24x |
| Médiaolvasási sebesség: | 24x |
| Átlagos DVD véletlenszerű elérési idő: | 160 ms |
| Átlagos CD-ROM véletlen elérési idő: | 140 ms |
| Több munkamenet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

