Krux HydroArc 360 White Water Cooling (KRXE011)
Kód: CHLKRXZEW0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Krux HydroArc 360 White Water Cooling (KRXE011)| Ventilátor csatlakozó | 4 tűs |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Szín | Fehér |
| Hűtőborda anyaga | Alumínium |
| LED-csatlakozó típusa | 3 tűs |
| Radiátor mélysége | 36 cm |
| Radiátor magassága | 2,7 cm |
| Radiátor szélessége | 12 cm |
| Súly | 2,45 kg |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1851, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1700, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1151 (Socket H4), Socket AM4, Socket AM5, LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H1), LGA 1156 (Socket H1)1 |
| Modell | Mindent az egyben folyadékhűtő |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Szoba | Processzor |
| Szivattyú csatlakozó | 3 tűs |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás | Igen |
| Ventilátorsebesség (max.) | 2600 fordulat/perc |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Összeszerelési utasítások | Igen |
| CPU terminálok | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne hajlítsa meg és ne sértse meg a hűtőfolyadék csöveket; szivárgás és korrózió veszélye áll fenn., Kerülje a hűtőfolyadékkal való érintkezést; bőr- és szemirritációt okozhat., A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt ártalmatlanítani; a helyi elektronikai hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| Súly: | 2.44 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018669403 |
| Ventilátor csatlakozó: | 4 tűs |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| LED-csatlakozó típusa: | 3 tűs |
| Radiátor mélysége: | 36 cm |
| Radiátor magassága: | 2,7 cm |
| Radiátor szélessége: | 12 cm |
| Súly: | 2,45 kg |
| Támogatott processzorfoglalatok: | 1851-es önkormányzati rendelet, LGA 1150 (H3 foglalat), LGA 1700, LGA 1200 (H5 foglalat), LGA 1151 (H4 foglalat), AM4 foglalat, AM5 foglalat, LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1156 (H foglalat), LGA 2011 (Socket R) |
| Modell: | Mindent az egyben folyadékhűtő |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szoba: | Processzor |
| Szivattyú csatlakozó: | 3 tűs |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| Ventilátorsebesség (max.): | 2600 fordulat/perc |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Összeszerelési utasítások: | Igen |
| CPU terminálok: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne hajlítsa meg és ne sértse meg a hűtőközeg-csöveket; szivárgás és korrózió veszélye áll fenn., Kerülje a hűtőfolyadékkal való érintkezést; bőr- és szemirritációt okozhat., A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni; a helyi elektronikai hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

