Klasszikus mennyezeti függőlámpa Activejet NIKITA Patina 5xE27 nappaliba
Kód: OSWACJPLA0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Klasszikus mennyezeti függőlámpa Activejet NIKITA Patina 5xE27 nappaliba| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Kültéri használatra alkalmas | Nem |
| Szoba | Hálószoba, Nappali, Univerzális |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Rögzítési módszer | Igazítva |
| Alapanyag | Fém, Üveg |
| Szín | Patina |
| Üveg színe | Fehér |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Világítási stílus | Elegáns stílus |
| Átmérő | 70 cm |
| Magasság | 280 mm |
| Lámpabúra méretei | 26 × 12 × 12,5 cm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| További információk | Nincs mellékelve fényforrás |
| Szabályozható fényerő | Nem |
| Fényforrások száma | 5 |
| Izzók száma | 5 izzó |
| Teljes energiafogyasztás | 200 W |
| Izzóval/izzókkal együtt | Nem |
| Lámpabúra típusa | E27 |
| Csere izzó teljesítménye (max.) | 40 W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ceiling lights |
|---|---|
| Súly: | 2.72 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443116042 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Kültéri használatra alkalmas: | Nem |
| Szoba: | Hálószoba, Nappali, Egyetemes |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Rögzítési módszer: | Igazítva |
| Alapanyag: | Fém, Üveg |
| Szín: | Patina |
| Üveg színe: | Fehér |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Világítási stílus: | Elegáns stílus |
| Átmérő: | 70 cm |
| Magasság: | 280 mm |
| Lámpabúra méretei: | 26 × 12 × 12,5 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| További információk: | Nincs mellékelve fényforrás |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Fényforrások száma: | 5 |
| Izzók száma: | 5 izzó |
| Teljes energiafogyasztás: | 200 W |
| Izzóval/izzókkal együtt: | Nem |
| Lámpabúra típusa: | E27 |
| Csere izzó teljesítménye (max.): | 40 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

