Kioxia LSF10Z002TG8 SSD meghajtó 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe QLC
Kód: DIAKIXSSD0040
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kioxia LSF10Z002TG8 SSD meghajtó 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe QLC| Memória típusa | QLC |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 1250000 IOPS |
| SSD-kapacitás | 2 TB |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| SSD formátum | M.2 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 1000000 IOPS |
| NVMe verzió | 2.0b |
| NVMe | Igen |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| Üzemi feszültség | 3,3 V |
| Magasság | 2,38 mm |
| Szélesség | 22,1 mm |
| Súly | 5,6 g |
| Mélység | 80,2 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85°C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.038 kg |
| EAN vonalkód: | 4582761161115 |
| Memória típusa: | QLC |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 1250000 IOPS |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| SSD formátum: | M.2 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 1000000 IOPS |
| NVMe verzió: | 2.0b |
| NVMe: | Igen |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| Üzemi feszültség: | 3,3 V |
| Magasság: | 2,38 mm |
| Szélesség: | 22,1 mm |
| Súly: | 5,6 g |
| Mélység: | 80,2 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

