Kioxia Exceria PRO G2 1 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe BiCS FLASH TLC
Kód: DIAKIXSSD0044
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kioxia Exceria PRO G2 1 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe BiCS FLASH TLC| Véletlenszerű írás (4 KB) | 1900000 IOPS |
| Hardveres titkosítás | Nem |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 600 |
| SSD használatának jelzése | Végfelhasználó |
| JEDEC szabvány | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1500000 óra |
| NVMe | Igen |
| Olvasási sebesség | 14400 MB/s |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 2000000 IOPS |
| PCI Express sávok száma | x4 |
| TRIM-támogatás | Igen |
| Memória típusa | BiCS FLASH TLC |
| Írási sebesség | 12700 MB/s |
| Maximális energiafogyasztás | 9,6 W |
| Üzemi feszültség | 3,3 V |
| Súly | 7,3 gramm |
| Mélység | 80,2 mm |
| Szélesség | 22,1 mm |
| Magasság | 2,38 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 50 °C |
| Üzemi rezgések | 20 gramm |
| Ütés működés közben | 1000 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 85 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.05 kg |
| EAN vonalkód: | 4582761160286 |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 1900000 IOPS |
| Hardveres titkosítás: | Nem |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 600 |
| SSD használatának jelzése: | Végfelhasználó |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1500000 óra |
| NVMe: | Igen |
| Olvasási sebesség: | 14400 MB/s |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 2000000 IOPS |
| PCI Express sávok száma: | x4 |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| Memória típusa: | BiCS FLASH TLC |
| Írási sebesség: | 12700 MB/s |
| Maximális energiafogyasztás: | 9,6 W |
| Üzemi feszültség: | 3,3 V |
| Súly: | 7,3 gramm |
| Mélység: | 80,2 mm |
| Szélesség: | 22,1 mm |
| Magasság: | 2,38 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 50 °C |
| Üzemi rezgések: | 20 g |
| Ütés működés közben: | 1000 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

