Kingston Technology NV3 500GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIAKINSSD0133
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology NV3 500GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND| SSD-kapacitás | 500 GB |
| Írási sebesség | 3000 MB/s |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 2000000 óra |
| Olvasási sebesség | 5000 MB/s |
| SSD formátum | M.2 |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| NVMe | Igen |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 160 |
| Memória típusa | 3D NAND |
| Szélesség | 22 mm |
| Súly | 5,7 g |
| Magasság | 2,3 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Csomagolási mélység | 8,38 mm |
| Csomag magassága | 184,2 mm, 69,8 mm |
| Súly csomagolással együtt | 29,24 gramm |
| Csomag szélessége | 129,5 mm, 135,9 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Üzemi rezgések | 10 gramm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Külső doboz hossza | 203,2 mm |
| Mennyiség dobozonként | 10 darab |
| A fő csomag súlya | 370,46 gramm |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Ne szerelje szét a készüléket., Óvja a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 740617344806 |
| SSD-kapacitás: | 500 GB |
| Írási sebesség: | 3000 MB/s |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 2000000 óra |
| Olvasási sebesség: | 5000 MB/s |
| SSD formátum: | M.2 |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| NVMe: | Igen |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 160 |
| Memória típusa: | 3D NAND |
| Szélesség: | 22 mm |
| Súly: | 5,7 g |
| Magasság: | 2,3 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Csomagolási mélység: | 8,38 mm |
| Csomag magassága: | 184,2 mm, 69,8 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 29,24 gramm |
| Csomag szélessége: | 129,5 mm, 135,9 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Üzemi rezgések: | 10 g |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Külső doboz hossza: | 203,2 mm |
| Mennyiség dobozonként: | 10 darab |
| A fő csomag súlya: | 370,46 gramm |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Ne szerelje szét a készüléket., Óvja a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

