Kingston Technology KVR32S22S8/16 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMKINSOO0216
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology KVR32S22S8/16 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Belső memória | 16 GB |
| CAS-késés | 22 |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| ECC | Nem |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 740617310894 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Belső memória: | 16 GB |
| CAS-késés: | 22 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| ECC: | Nem |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

