Kingston Technology KC600 2,5" 256 GB Serial ATA III 3D TLC merevlemez
Kód: DIAKINSSD0044
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology KC600 2,5" 256 GB Serial ATA III 3D TLC merevlemez| SSD-kapacitás | 256 GB |
| SSD formátum | 2,5" |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1000000 óra |
| Adatátviteli sebesség | 6 Gbps |
| Olvasási sebesség | 550 MB/s |
| Írási sebesség | 500 MB/s |
| Hardveres titkosítás | Igen |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 90000 IOPS |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 80000 IOPS |
| Titkosítás/biztonság | 256 bites AES |
| Vezérlő típusa | SMI SM2259 |
| Energiafogyasztás (írás) | 3,2 W |
| Energiafogyasztás (olvasás) | 1,3 W |
| Energiafogyasztás (átlagos) | 0,2 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 0,06 W |
| Magasság | 7 mm |
| Szélesség | 100,1 mm |
| Súly | 40g |
| Mélység | 69,8 mm |
| Üzemi rezgések | 2,17 G |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Nem üzemi rezgések | 20 gramm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 740617300161 |
| SSD-kapacitás: | 256 GB |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1000000 óra |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| Olvasási sebesség: | 550 MB/s |
| Írási sebesség: | 500 MB/s |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 90000 IOPS |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 80000 IOPS |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| Vezérlő típusa: | SMI SM2259 |
| Energiafogyasztás (írás): | 3,2 W |
| Energiafogyasztás (olvasás): | 1,3 W |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 0,2 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 0,06 W |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 100,1 mm |
| Súly: | 40g |
| Mélység: | 69,8 mm |
| Üzemi rezgések: | 2,17 G |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Nem üzemi rezgések: | 20 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

