Kingston Technology KC3000 512 GB-os M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC memória
Kód: DIAKINSSD0145
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology KC3000 512 GB-os M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC memória| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD formátum | M.2 |
| Írási sebesség | 3900 MB/s |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Olvasási sebesség | 7000 MB/s |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Vezérlő típusa | Phison E18 |
| Memória típusa | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 400 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 450000 IOPS |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1800000 óra |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 900000 IOPS |
| NVMe | Igen |
| Energiafogyasztás (írás) | 4,1 W |
| Energiafogyasztás (átlagos) | 0,34 W |
| Energiafogyasztás (olvasás) | 2,7 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 0,005 W |
| Szélesség | 80 mm |
| Mélység | 22 mm |
| Magasság | 2,21 mm |
| Súly | 7 gramm |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 740617324419 |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD formátum: | M.2 |
| Írási sebesség: | 3900 MB/s |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Olvasási sebesség: | 7000 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Vezérlő típusa: | Phison E18 |
| Memória típusa: | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 400 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 450000 IOPS |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1800000 óra |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 900000 IOPS |
| NVMe: | Igen |
| Energiafogyasztás (írás): | 4,1 W |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 0,34 W |
| Energiafogyasztás (olvasás): | 2,7 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 0,005 W |
| Szélesség: | 80 mm |
| Mélység: | 22 mm |
| Magasság: | 2,21 mm |
| Súly: | 7 gramm |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

