Kingston Technology DC600M 480 GB 2,5"-os Serial ATA III 3D TLC NAND merevlemez
Kód: DETKINSSD0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology DC600M 480 GB 2,5"-os Serial ATA III 3D TLC NAND merevlemez| SSD formátum | 2,5" |
| Komponens ehhez: | Szerver/munkaállomás |
| Beiratkozási késés | 30 µs |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 2000000 óra |
| Írási sebesség | 470 MB/s |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 94000 IOPS |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 876 |
| Olvasási késleltetés | 200 µs |
| Olvasási sebesség | 560 MB/s |
| Memória típusa | 3D TLC NAND |
| Hot swap támogatás | Igen |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 41000 IOPS |
| Hardveres titkosítás | Nem |
| Adatátviteli sebesség | 6 Gbps |
| Felület | Soros ATA III |
| SSD-kapacitás | 480 GB |
| Célzott munkaterhelés | Vegyes használatú (MU) |
| Felhasználási feltételek | Szerver/Vállalat |
| Hardveres PLP függvény | Igen |
| Energiafogyasztás (olvasás) | 1,6 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 1,3 W |
| Energiafogyasztás (írás) | 3,6 W |
| Energiafogyasztás (átlagos) | 1,45 W |
| Magasság | 7 mm |
| Mélység | 100,1 mm |
| Szélesség | 69,8 mm |
| Súly | 66 g |
| Csomag szélessége | 129,5 mm, 135,9 mm |
| Csomag magassága | 184,2 mm, 69,8 mm |
| Súly csomagolással együtt | 88,19 gramm |
| Csomagolási mélység | 9,14 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Üzemi rezgések | 2,17 G |
| Nem üzemi rezgések | 20 gramm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Mennyiség dobozonként | 10 darab |
| A fő csomag súlya | 959,95 gramm |
| Külső doboz hossza | 203,2 mm |
| Figyelmeztetés | Sérülés esetén ne dobja az akkumulátort a háztartási hulladékba, hanem forduljon a megfelelő elektronikai hulladékgyűjtőhöz. Óvja a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől. Ne nyissa ki a készülék burkolatát, mert károsodást okozhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| Súly: | 0.08 kg |
| EAN vonalkód: | 740617334937 |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Komponens ehhez:: | Szerver/munkaállomás |
| Beiratkozási késés: | 30 µs |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 2000000 óra |
| Írási sebesség: | 470 MB/s |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 94000 IOPS |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 876 |
| Olvasási késleltetés: | 200 µs |
| Olvasási sebesség: | 560 MB/s |
| Memória típusa: | 3D TLC NAND |
| Hot swap támogatás: | Igen |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 41000 IOPS |
| Hardveres titkosítás: | Nem |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| Felület: | Soros ATA III |
| SSD-kapacitás: | 480 GB |
| Célzott munkaterhelés: | Vegyes használatú (MU) |
| Felhasználási feltételek: | Szerver/Vállalat |
| Hardveres PLP függvény: | Igen |
| Energiafogyasztás (olvasás): | 1,6 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 1,3 W |
| Energiafogyasztás (írás): | 3,6 W |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 1,45 W |
| Magasság: | 7 mm |
| Mélység: | 100,1 mm |
| Szélesség: | 69,8 mm |
| Súly: | 66 g |
| Csomag szélessége: | 129,5 mm, 135,9 mm |
| Csomag magassága: | 184,2 mm, 69,8 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 88,19 gramm |
| Csomagolási mélység: | 9,14 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Üzemi rezgések: | 2,17 G |
| Nem üzemi rezgések: | 20 g |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Mennyiség dobozonként: | 10 darab |
| A fő csomag súlya: | 959,95 gramm |
| Külső doboz hossza: | 203,2 mm |
| Figyelmeztetés: | Sérülés esetén ne dobja az akkumulátort a háztartási hulladékba, hanem forduljon a megfelelő elektronikai hulladékgyűjtőhöz., Óvja a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a készülék burkolatát, károsodás veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

