Intel Core i5-12400F processzor 18 MB Smart Cache Box
Kód: PROINTCI50266
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Intel Core i5-12400F processzor 18 MB Smart Cache Box| Doboz | Igen |
| Növelje az erős magok frekvenciáját | 4,4 GHz |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 2,5 GHz |
| DMI-adatfolyamok maximális száma | 8 |
| Alapvető processzorteljesítmény | 65 W |
| Processzor kódneve | Éger-tó |
| Processzorgeneráció | 12. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzormagok száma | 6 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor gyorsítótára | 18 MB |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
| Erőteljes magok | 6 |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzor modell | i5-12400F |
| Maximális turbóteljesítmény | 117 Ny |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzorfoglalat | LGA 1700 |
| Üresjárati állapotok | Igen |
| Hőmérséklet-felügyeleti technológia | Igen |
| CPU-konfiguráció (max.) | 1 |
| PCI Express sávok maximális száma | 20 |
| Harmonizált Rendszerkód | 8542310001 |
| PCI Express bővítőhely verziók | 4.0, 5.0 |
| Végrehajtás letiltó bit | Igen |
| PCI Express konfiguráció | 2x8+1x4, 1x16+1x4 |
| Áruosztályozási automatizált nyomonkövető rendszer (CCATS) | G167599 |
| Skálázhatóság | 1S |
| Piacterület | Asztali |
| DMI (Direct Media Interface) verzió | 4.0 |
| ECCN-szám | 5A992CN3 |
| Utasításkészlet-támogatás | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| Elérhető beillesztési lehetőségek | Nem |
| Processzorcsomag mérete | 45 x 37,5 mm |
| Állapot | Elindítva |
| Megjelenési dátum | 2022. első negyedév |
| A processzor által támogatott maximális belső memória | 128 GB |
| Memória sávszélesség (max.) | 76,8 GB/s |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| T-csomópont | 100°C |
| Intel® Hyper Threading technológia (Intel® HT technológia) | Igen |
| Intel® 64 | Igen |
| Intel® kötetkezelő eszköz (VMD) | Igen |
| Intel Optane-ra felkészítve | Igen |
| Intel® Turbo Boost technológia | 2.0 |
| Intel® rendszerindító védelem | Igen |
| Intel® biztonságos kulcs | Igen |
| Intel® szálkezelő | Nem |
| Intel® VT-d virtualizációs technológia | Igen |
| Intel® OS Guard technológia | Igen |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) a CPU-n | Igen |
| Intel Turbo Boost Max technológia 3.0 | Nem |
| Intel® virtualizációs technológia (VT-x) | Igen |
| Intel® Speed Shift technológia | Igen |
| Intel® VT-x technológia kibővített oldaltáblázatokkal (EPT) | Igen |
| Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia | Igen |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Igen |
| Intel® Gaussian és Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | Igen |
| Intel® AES új utasítások (Intel® AES-NI) | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a processzorokat a háztartási hulladékba – a környezetre gyakorolt potenciális hatásuk miatt speciális ártalmatlanítást igényelnek. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Intel Core i5 processors |
|---|---|
| Súly: | 0.435 kg |
| EAN vonalkód: | 5032037237758 |
| Doboz: | Igen |
| Növelje az erős magok frekvenciáját: | 4,4 GHz |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,5 GHz |
| DMI-adatfolyamok maximális száma: | 8 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 65 W |
| Processzor kódneve: | Éger-tó |
| Processzorgeneráció: | 12. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótára: | 18 MB |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzor modell: | i5-12400F |
| Maximális turbóteljesítmény: | 117 Ny |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Üresjárati állapotok: | Igen |
| Hőmérséklet-felügyeleti technológia: | Igen |
| CPU-konfiguráció (max.): | 1 |
| PCI Express sávok maximális száma: | 20 |
| Harmonizált Rendszerkód: | 8542310001 |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0, 5.0 |
| Végrehajtás letiltó bit: | Igen |
| PCI Express konfiguráció: | 2x8+1x4, 1x16+1x4 |
| Áruosztályozási automatizált nyomonkövető rendszer (CCATS): | G167599 |
| Skálázhatóság: | 1S |
| Piacterület: | Asztali |
| DMI (Direct Media Interface) verzió: | 4.0 |
| ECCN-szám: | 5A992CN3 |
| Utasításkészlet-támogatás: | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| Elérhető beillesztési lehetőségek: | Nem |
| Processzorcsomag mérete: | 45 x 37,5 mm |
| Állapot: | Elindítva |
| Megjelenési dátum: | 2022. első negyedév |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 128 GB |
| Memória sávszélesség (max.): | 76,8 GB/s |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| T-csomópont: | 100°C |
| Intel® Hyper Threading technológia (Intel® HT technológia): | Igen |
| Intel® 64: | Igen |
| Intel® kötetkezelő eszköz (VMD): | Igen |
| Intel Optane-ra felkészítve: | Igen |
| Intel® Turbo Boost technológia: | 2.0 |
| Intel® rendszerindító védelem: | Igen |
| Intel® biztonságos kulcs: | Igen |
| Intel® szálkezelő: | Nem |
| Intel® VT-d virtualizációs technológia: | Igen |
| Intel® OS Guard technológia: | Igen |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) a CPU-n: | Igen |
| Intel Turbo Boost Max technológia 3.0: | Nem |
| Intel® virtualizációs technológia (VT-x): | Igen |
| Intel® Speed Shift technológia: | Igen |
| Intel® VT-x technológia kibővített oldaltáblázatokkal (EPT): | Igen |
| Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia: | Igen |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Igen |
| Intel® Gaussian és Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0: | Igen |
| Intel® AES új utasítások (Intel® AES-NI): | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a processzorokat a háztartási hulladékba – a környezetre gyakorolt potenciális hatásuk miatt speciális ártalmatlanítást igényelnek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

