Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OS NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAIN3NVD0114
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OS NVIDIA 16 GB GDDR7| Processzor órajelsebessége | 2295 MHz |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Típus | GeForce RTX 5080 |
| Processzor túlhajtási sebessége | 2640 MHz |
| CUDA | Igen |
| Minimális rendszerteljesítmény | 850 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 3x 8 tűs |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szín | Szürke, Fekete |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Mélység | 50 mm |
| Hossz | 300 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | FreeBSD |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 3 |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| HDMI-verzió | 2.1b |
| HDMI portok száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 2.1b |
| Memória sávszélesség (max.) | 960 GB/s |
| Adatátviteli sebesség | 30 Gbps |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
| Memóriabusz | 256 bit |
| DirectX verzió | 12 Végső |
| NVIDIA Ansel | Igen |
| Kettős DVI | Nem |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| HDCP verzió | 2.3 |
| HDCP | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| OpenGL verzió | 4.6 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 1.61 kg |
| EAN vonalkód: | 8886307700186 |
| Processzor órajelsebessége: | 2295 MHz |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Típus: | GeForce RTX 5080 |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2640 MHz |
| CUDA: | Igen |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 850 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 3x 8 tűs |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Mélység: | 50 mm |
| Hossz: | 300 mm |
| Magasság: | 120 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | FreeBSD |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| Memória sávszélesség (max.): | 960 GB/s |
| Adatátviteli sebesség: | 30 Gbps |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Memóriabusz: | 256 bit |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| NVIDIA Ansel: | Igen |
| Kettős DVI: | Nem |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| HDCP: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

