Inno3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 NVIDIA 12 GB GDDR7
Kód: VGAIN3NVD0132
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Inno3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 NVIDIA 12 GB GDDR7| CUDA magok | 6144 |
| Processzor túlhajtási sebessége | 2512 MHz |
| CUDA | Igen |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Típus | GeForce RTX 5070 |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Processzor órajelsebessége | 2325 MHz |
| Minimális rendszerteljesítmény | 650 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 2x 8 tűs |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Magasság | 116 mm |
| Hossz | 250 mm |
| Mélység | 41 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | FreeBSD |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-verzió | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 3 |
| HDMI-verzió | 2.1b |
| HDMI portok száma | 1 |
| Memóriabusz | 192 bit |
| Grafikus kártya memóriája | 12 GB |
| Memória sávszélesség (max.) | 672 GB/s |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR7 |
| Adatátviteli sebesség | 28 Gbps |
| Kettős DVI | Nem |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| DirectX verzió | 12 Végső |
| NVIDIA Ansel | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| HDCP | Igen |
| HDCP verzió | 2.3 |
| OpenGL verzió | 4.6 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 1.25 kg |
| EAN vonalkód: | 8886307700346 |
| CUDA magok: | 6144 |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2512 MHz |
| CUDA: | Igen |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Típus: | GeForce RTX 5070 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Processzor órajelsebessége: | 2325 MHz |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 650 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 2x 8 tűs |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Magasság: | 116 mm |
| Hossz: | 250 mm |
| Mélység: | 41 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | FreeBSD |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Memóriabusz: | 192 bit |
| Grafikus kártya memóriája: | 12 GB |
| Memória sávszélesség (max.): | 672 GB/s |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Adatátviteli sebesség: | 28 Gbps |
| Kettős DVI: | Nem |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| NVIDIA Ansel: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

