INNO3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAIN3NVD0135
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC NVIDIA 16 GB GDDR7| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Típus | GeForce RTX 5060 Ti |
| Processzor túlhajtási sebessége | 2602 MHz |
| CUDA magok | 4608 |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| CUDA | Igen |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| Processzor órajelsebessége | 2407 MHz |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 1x 8 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény | 650 W |
| SFF-re kész | Igen |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Rések száma | 2 |
| Ventilátor átmérője | 8,8 cm |
| Szín | Szürke, Fekete |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Hossz | 300 mm |
| Magasság | 116 mm |
| Mélység | 41 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | FreeBSD |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-verzió | 2.1b |
| HDMI-verzió | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 3 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Memóriabusz | 128 bit |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR7 |
| Sorok száma | 4 |
| Memória sávszélesség (max.) | 448 GB/s |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
| Adatátviteli sebesség | 28 Gbps |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| NVIDIA Ansel | Igen |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| HDCP verzió | 2.3 |
| DirectX verzió | 12 Végső |
| Kettős DVI | Nem |
| Túlhúzott (OC) kiadás | Igen |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| HDCP | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 1.26 kg |
| EAN vonalkód: | 8886307700704 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Típus: | GeForce RTX 5060 Ti |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2602 MHz |
| CUDA magok: | 4608 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| CUDA: | Igen |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Processzor órajelsebessége: | 2407 MHz |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 8 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 650 W |
| SFF-re kész: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Rések száma: | 2 |
| Ventilátor átmérője: | 8,8 cm |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Hossz: | 300 mm |
| Magasság: | 116 mm |
| Mélység: | 41 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | FreeBSD |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Memóriabusz: | 128 bit |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Sorok száma: | 4 |
| Memória sávszélesség (max.): | 448 GB/s |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Adatátviteli sebesség: | 28 Gbps |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| NVIDIA Ansel: | Igen |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| Kettős DVI: | Nem |
| Túlhúzott (OC) kiadás: | Igen |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| HDCP: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

