iBox IED02 optikai meghajtó DVD-ROM Fekete
Kód: NAPIBOODV0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox IED02 optikai meghajtó DVD-ROM Fekete| Belső | Nem |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 21 mm |
| Súly | 316 g |
| Szélesség | 145 mm |
| Mélység | 145 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows 10, Windows 7 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Cél | Asztali / Laptop |
| Támogatott média | DVD-RW, DVD-R DL, DVD+R, DVD-ROM, CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-R |
| Optikai meghajtó típusa | DVD-ROM |
| Felület | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| CD-ROM olvasási sebesség | 24x |
| DVD-ROM olvasási sebesség | 8x |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DVD-ROM drives |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968680237 |
| Belső: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 21 mm |
| Súly: | 316 g |
| Szélesség: | 145 mm |
| Mélység: | 145 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 10, Windows 7 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Cél: | Asztali / Laptop |
| Támogatott média: | DVD-RW, DVD-R DL, DVD+R, DVD-ROM, CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-R |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD-ROM |
| Felület: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| CD-ROM olvasási sebesség: | 24x |
| DVD-ROM olvasási sebesség: | 8x |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

