iBox HD-07 SSD rámeček Černá M.2
Kód: DIAIBOOBU0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox HD-07 SSD rámeček Černá M.2| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2 |
| Velikost ukládacího disku | M.2 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 1 |
| NVMe | Ano |
| Typ produktu | SSD rámeček |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 37 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 14 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows XP, Windows 8 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB konektivita | Ano |
| Konektor USB | USB typu C |
| Rychlost přenosu dat | 10 Gbit/s |
| Podpora TRIM | Ano |
| Varování | Nerozebírejte kryt bez příslušného nářadí a technických znalostí., Neskladujte ani nepoužívejte zařízení v blízkosti zdrojů tepla., Zabraňte zaplavení nebo kontaktu krytu s vodou. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | External enclosures for disks |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968680572 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2 |
| Tárolólemez mérete: | M.2 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 1 |
| NVMe: | Igen |
| Terméktípus: | SSD keret |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 37 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Magasság: | 14 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows XP, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Adatátviteli sebesség: | 10 Gbps |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a burkolatot megfelelő szerszámok és műszaki ismeretek nélkül., Ne tárolja vagy használja a készüléket hőforrások közelében., Kerülje az elárasztást vagy a ház vízzel való érintkezését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

